Kontakt oss
Besøksadresse
Schweigaardsgate 34E
0135 Oslo
Postadresse
P.b. 9303 Grønland
0135 Oslo
Kontakt
post@tunmedia.no
+47 21 31 44 00
Lise_Vedde_Fjærestad
Lise Vedde-Fjærestad
Konsernsjef i Tun Media og administrerende direktør i Tun Media AS og AS Nationen
Christian_Lind
Christian Lind
Direktør for forretningsutvikling og salg
Ole_Martin_Finstad
Ole-Martin Finstad
Direktør for opplag og marked
Iver_Gamme
Iver K. Gamme
Ansvarlig redaktør i Bondebladet, Norsk Landbruk og Traktor
iver.gamme@tunmedia.no
+47 950 49 233
Irene_Halvorsen
Irene Halvorsen
Sjefredaktør i Nationen
Thomas_Talleivsen
Thomas Talleivsen
Konsern controller
Lise_Røgden
Lise Røgden
Lønningsansvarlig
lise.rogden@tunmedia.no
+47 913 99 922
Gro_Fjeld_Andersen
Gro Berit Fjeld Andersen
Administrasjonssekretær
gro.andersen@tunmedia.no
+47 94 00 85 00/909 88 262
May_Hilde_Nytun
May Hilde Nytun
Markedskoordinator
may.nytun@tunmedia.no
+47 905 58 698
Ragnhild_Aasgård
Ragnhild Aasgaard
Key Account Manager
Line_Trosterud
Line Trosterud
Key Account Manager
Tone_Ringen
Tone Ringen
Key Account Manager
tone.ringen@tunmedia.no
+47 906 25 999
Inger_Torsvik
Inger Marie Torsvik
Markedskoordinator
inger.torsvik@tunmedia.no
+47 952 03 496
Berit_Clausen
Berit Solberg Clausen
Annonsekonsulent
Berit.Clausen@tunmedia.no
+47 970 70 673
Marianne_Vangsøy
Marianne Vangsøy
Byråleder og kommersiell redaktør
marianne@tunmedia.no
+47 922 15 522
Marit Dahlviken Hagen
Marit Dahlviken Hagen
Videoprodusent og innholdsrådgiver
marit.hagen@tunmedia.no
+47 906 51 885
Tor Olav Borgen
Tor-Olav Borgen
Innholdsrådgiver
toro.borgen@tunmedia.no
+47 988 28 470
Roger Moe
Roger Moe
Videoprodusent og innholdsrådgiver
roger.moe@tunmedia.no
+47 913 87 919
Svein_Ove_Hansli
Svein Ove Hansli
Nyheitsredaktør
Monika_Aaserud
Monika Aaserud
Publiseringsleder
Alexander_Gjermundshaug
Alexander Gjermundshaug
Reportasjeleder
Kato Nykvist
Kato Nykvist
Politisk redaktør
kato.nykvist@nationen.no
+47 913 22 017
Hilde_Lysengen_Havro
Hilde Lysengen Havro
Debattleder
hilde.havro@nationen.no
+47 951 20 776
Ansattbilde
Hans Bårdsgård
Journalist
Eva_Nordlund
Eva Nordlund
Kommentator
eva.nordlund@nationen.no
+47 992 73 553
Michael_Brøndbo-JPG
Michael Brøndbo
Journalist
Lars_Bilit_Hagen
Lars Bilit Hagen
Journalist

+47 480 93 925
Janne_Grete_Aspen
Janne Grete Aspen
Journalist
janne.aspen@nationen.no
+47 971 89 814
Benjamin_Hernes_Vogl
Benjamin Hernes Vogl
Journalist
benjamin.vogl@nationen.no
+47 924 82 926
Lars_Johan_WIker
Lars Johan Wiker
Frontredigerer
lars.wiker@nationen.no
+47 975 94 057
Ansattbilde
Sivert Frøseth Rossing
Journalist
Ingjerd
Ingjerd Sørlie Yri
Journalist
ingjerd.yri@nationen.no
+47 922 86 591
Bjarne_Aase
Bjarne Bekkeheien Aase
Journalist
bjarne.aase@nationen.no
+47 940 08 621
Käthe_Friess
Käthe Friess
Journalist og interaktiv designer
Svein_Egil_Hatlevik
Svein Egil Hatlevik
Journalist
Erik_Vestgård
Erik Vestgård
Desk- og presentasjonssjef
erik.vestgard@nationen.no
+47 408 58 105
Jon_Frederik_Klausen
Jon-Fredrik Klausen
Journalist
Tone_Thorgrimsen
Tone Celine S Thorgrimsen
Journalist
Astrid_Dypvik
Astrid Sverresdotter Dypvik
Journalist
astrid.dypvik@nationen.no
+47 918 09 653
Christiane_Larsen
Christiane J. Larsen
Journalist
Siri
Siri E. Juell Rasmussen
Fotograf
Mariann
Mariann Tvete
Journalist/Fotograf
mariann.tvete@nationen.no
+47 917 64 319
Eva_Kjelstrup
Eva Kjelstrup
Deskjournalist
eva.kjelstrup@nationen.no
+47 907 59 031
Line_-Omland_Eilevstjønn
Line Omland Eilevstjønn
Journalist
Andrea
Andrea Sofie Ellingsen Aasvang
Journalist
Bendik-Mørk-Jørgensen
Bendik Mørk Jørgensen
Redaksjonell utvikler
Karl-Erik
Karl Erik Berge
Redaksjonssjef
karl.berge@bondebladet.no
+47 404 12 374
Anders
Anders Sandbu
Journalist
Linda_Sunde
Linda Dorthea Sunde
Journalist
Stian
Stian Eide
Journalist
stian.eide@bondebladet.no
+47 938 45 120
Lars-Olav-Haug
Lars Olav Haug
Journalist
lars.haug@bondebladet.no
+47 913 22 002
Sven-Ove-Sørhus
Sven Ove Sørhus
Deskleder
Dag_Idar_Jøsang
Dag Idar Jøsang
Journalist
dag.josang@tunmedia.no
+47 413 03 139
Øystein-Heggdal
Øystein Heggdal
Journalist
Liv_Skarprud
Liv Skarprud
Produksjonsleder
liv.skarprud@tunmedia.no
+47 993 01 405
Torgeir_Vikan
Torgeir Vikan
Grafisk designer
torgeir.vikan@tunmedia.no
+47 913 16 280
Liv-Jorun-Denstadli-Sagmo
Liv Jorunn Denstadli Sagmo
Journalist
Ansattbilde
Kristin Bergo
Journalist
kristin.bergo@tunmedia.no
+47 980 73 010
Ansattbilde
Knut Houge
Journalist
knut.houge@tunmedia.no
+47 922 93 353
Lars_Berg_Raaen
Lars Berg Raaen
Journalist
lars.raaen@tunmedia.no
+47 958 79 826
Kjell_Rakkenes_Styreleder
Kjell S. Rakkenes
Styreleder
kjell.rakkenes@nortura.no
+47 905 52 956
Einar_Frogner
Einar Frogner
Styremedlem
einar@frogner.no
+47 976 96 163
Ansattbilde
Gro Tvedt Anderssen
Styremedlem
Nina_Engelbrektson_Styremedlem
Nina Engelbrektson
Styremedlem
nina.engel@enivest.net
+47 971 93 830
Ansattbilde
Lars Galtung
Styremedlem
Ansattbilde
Tor Olav Mørseth
Styremedlem