Kontakt oss
Besøksadresse
Schweigaardsgate 34e, 0191 Oslo
Postadresse
P.b. 9303 Grønland, 0135 Oslo
Kontakt
post@tunmedia.no
+47 21 31 44 00
Jannicke-Engan
Jannicke Engan
Konsernsjef i Tun Media og administrerende direktør i Tun Media AS og AS Nationen
jannicke@tunmedia.no
+47 930 54 856
Christian_Lind
Christian Lind
Direktør for salg og byrå
Ole_Martin_Finstad
Ole-Martin Brinchmann Finstad
Direktør for opplag og marked
Iver_Gamme
Iver K. Gamme
Ansvarlig redaktør i Bondebladet, Norsk Landbruk og Traktor
iver.gamme@tunmedia.no
+47 950 49 233
Irene_Halvorsen
Irene Halvorsen
Sjefredaktør i Nationen
Thomas_Talleivsen
Thomas Talleivsen
Konsern controller
Lise_Røgden
Lise Røgden
Lønningsansvarlig
lise.rogden@tunmedia.no
+47 913 99 922
Gro_2
Gro Berit Fjeld Andersen
Administrasjonssekretær
gro.andersen@tunmedia.no
+47 94 00 85 00/909 88 262
May_Hilde_Nytun
May Hilde Nytun
Markedskoordinator
may.nytun@tunmedia.no
+47 905 58 698
Bjørg-Anita-Ødegaard
Bjørg Anita Ødegaard
Key Account Manager
Inger_Torsvik
Inger Marie Torsvik
Markedskoordinator
inger.torsvik@tunmedia.no
+47 952 03 496
Line-Trosterud
Line Trosterud
Key Account Manager | Ansattrepresentant
Ragnhild-Aasgaard
Ragnhild Aasgaard
Key Account Manager
Tone_Vegusdal
Tone Merethe Vegusdal
Key Account Manager
tone.vegusdal@tunmedia.no
+47 911 00 204
Marianne-Vangsøy
Marianne Vangsøy
Byråleder og kommersiell redaktør
marianne@tunmedia.no
+47 922 15 522
Tor-Olav-Borgen
Tor-Olav Borgen
Innholdsrådgiver
toro.borgen@tunmedia.no
+47 988 28 470
Roger-Moe
Roger Moe
Videoprodusent og innholdsrådgiver
roger.moe@tunmedia.no
+47 913 87 919
Jonas_Ruud-1
Jonas Ruud
Fotograf/innholdsrådgiver
jonas.ruud@tunmedia.no
+47 905 28 028
Stine-Helland
Stine Helland
Innholdsprodusent
stine.helland@tunmedia.no
+47 932 11 471
Kristine-Vogt-Beylegaard
Kristine Vogt Beylegaard
Strategisk rådgiver
Thomas-Martinsen
Thomas Martinsen
Innholdsrådgiver / fotograf
Joachim-Stensland-Kristiansen
Joachim Stensland Kristiansen
Fotograf/innholdsrådgiver
Svein_Ove_Hansli
Svein Ove Hansli
Nyheitsredaktør
Anne-3
Anne Ekornholmen
Politisk redaktør
Alexander_Gjermundshaug
Alexander Gjermundshaug
Utviklingsredaktør
Hans-Bårsgård
Hans Bårdsgård
Kommentator | Observatør
Eva_Nordlund
Eva Nordlund
Kommentator | Ansattrepresentant
eva.nordlund@nationen.no
+47 992 73 553
Andrea
Andrea Sofie Ellingsen Aasvang
Debattjournalist
Lars_Bilit_Hagen
Lars Bilit Hagen
Journalist | Ansattrepresentant
lars.hagen@nationen.no
+47 480 93 925
Janne Grete_redigert2
Janne Grete Aspen
Journalist
janne.aspen@nationen.no
+47 971 89 814
Benjamin_Hernes_Vogl
Benjamin Hernes Vogl
Journalist
benjamin.vogl@nationen.no
+47 924 82 926
Lars_Johan_WIker
Lars Johan Wiker
Papirkoordinator
lars.wiker@nationen.no
+47 975 94 057
Ingjerd
Ingjerd Sørlie Yri
Journalist
ingjerd.yri@nationen.no
+47 922 86 591
Bjarne_Aase
Bjarne Bekkeheien Aase
Journalist
bjarne.aase@nationen.no
+47 940 08 621
Kvinne
Käthe Friess
Journalist og interaktiv designer
kathe.friess@nationen.no
+47 900 26 295
Jon_Frederik_Klausen
Jon-Fredrik Klausen
Frontsjef
Siri
Siri E. Juell Rasmussen
Journalist/Fotograf
Mariann
Mariann Tvete
Journalist/Fotograf
mariann.tvete@nationen.no
+47 917 64 319
Bendik-Mørk-Jørgensen
Bendik Mørk Jørgensen
Redaksjonell utvikler
Sigurd
Sigurd Lein Hernes
Journalist
sigurd.hernes@nationen.no
+47 975 62 451
Ola-Bakken
Ola Karlsen
Journalist
ola.karlsen@nationen.no
+47 958 99 758
TM_bilde1
Tone Magni Finstad Vestheim (permisjon til 01.09.2022)
Journalist
tone.vestheim@nationen.no
+47 926 67 922
Fredrik_redigert2
Fredrik Borchgrevink Lange
Journalist
fredrik.lange@nationen.no
+47 995 08 477
Jarand-bruk
Jarand Ullestad
Interaktiv designer
Guro-Flaarønning
Guro Flaarønning
Journalist
Camilla_Mellemstrand
Camilla Mellemstrand
Journalist | Ansattrepresentant
Fredrik-H
Fredrik Holtekjølen
Journalist
Andrea-Ånestad
Andrea Ånestad
Journalist
andrea.aanestad@nationen.no
+ 47 908 57 057
Robin-L-Wullum
Robin Leander Wullum
Journalist
robin.wullum@nationen.no
+47 986 07 823
Karl-Erik
Karl Erik Berge
Redaksjonssjef
karl.berge@bondebladet.no
+47 404 12 374
Anders
Anders Sandbu
Journalist
Linda_Sunde
Linda Dorthea Sunde
Journalist
Stian Eide
Stian Eide
Journalist | Ansattrepresentant
stian.eide@bondebladet.no
+47 938 45 120
Dag_Idar_Jøsang
Dag Idar Jøsang
Journalist
dag.josang@tunmedia.no
+47 413 03 139
Øystein-Heggdal
Øystein Heggdal
Journalist
Liv_Skarprud
Liv Skarprud
Produksjonsleder
liv.skarprud@tunmedia.no
+47 993 01 405
Marit_Glærum-1
Marit Glærum
Journalist
marit.glaerum@tunmedia.no
+47 994 99 616
Torgeir_Vikan
Torgeir Vikan
Grafisk designer
torgeir.vikan@tunmedia.no
+47 913 16 280
Kristin-Bergo
Kristin Bergo
Journalist
kristin.bergo@tunmedia.no
+47 980 73 010
Marie_Hatlevoll
Marie Hatlevoll
Journalist
marie.hatlevoll@tunmedia.no
+ 47 932 08 450
Knut-Houge
Knut Houge
Journalist
knut.houge@tunmedia.no
+47 922 93 353
Espen-Opheim
Espen Opheim
Journalist
espen@tunmedia.no
+47 906 05 366
Mann
John Kvadsheim
Styrets leder
Marte-Ingul-3-1
Marte Ingul
Styremedlem
Guri-Jortveit
Guri Jortveit
Styremedlem
Sigrid-Hjørnegård_2
Sigrid Hjørnegård
Styremedlem
Lars-Petter-Bartnes
Lars Petter Bartnes
Styremedlem
John-Arne-Moen
John Arne Moen
Styremedlem
Hans-Tore-Bjerkaas
Hans Tore Bjerkaas
Styremedlem
Kvinne
Eivor Jerpåsen
Styremedlem